KONST / Litografier / Färglitografi 17334253
nr 1733 4253
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 97/200, Värmeverk. Färglitografi, bildmått: 51x38 cm, yttermått inklusive ram: 65x50 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 18:44:25
100 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg